Novinky

Poslední červencová sobota bude patřit junákům a trampům

Po loňské velice úspěšné premiéře akce pod Dolním náměstím na náměstí Osvoboditelů se i v letošním roce mohou všechny svobodomyslné, zálesácké a romantické duše, všichni trampové a junáci opět těšit na akci Dolňák s vůní dálek.

Město vítá léto 2019

Park za Slezankou po roce opět ožije! V pátek 21. a v sobotu 22.

Fajne léto 2019 potěší všechny příznivce techniky

Letos proběhne již 8. ročník oblíbené akce Fajne léto, která svým zaměřením každoročně přiláká spoustu milovníků techniky. Jedná se o zábavné víkendové akce určené primárně pro rodiny s dětmi.

Děti oslaví svůj svátek nejen v sadech

Plno zábavy, soutěží, atrakcí, kulturních vystoupení i překvapení bude nejen pro malé Opavany připraveno na přelomu května a června. 

S Turistou v Mobilu se v Opavě neztratíte

Turista v Mobilu je šikovný rádce, který Vám pomůže s orientací ve městě, ať už hledáte restauraci, památku či tipy na výlet v Opavě a jejím okolí. Ve svém repertoáru disponuje rozsáhlou databází tras vhodných pro pěší turistiku, cyklistiku či in-line bruslaře.

Na Dolním náměstí startují farmářské trhy

Letošní pozdní datum Velikonoc posunulo začátek farmářských trhů až na konec dubna.

Opavská vinná stezka klepe na dveře

Všichni milovníci vína, pozor! Již tento pátek 26. 4. 2019 od 16:00 do 20:00 h. proběhne ve vybraných restauracích a vinotékách další ročník Opavské vinné stezky.

Týden Slezské kuchyně proběhne od 5. do 14. dubna

Již šestým ročníkem letos v dubnu pokračuje soutěž Týden slezské kuchyně, která si získala přízeň turistů i opavských patriotů.  Hlavní myšlenkou je reprezentov

Stránkování

 

Strana 1

Další >

2 z 68